Tato sekce slouží jako takový rozcestník k některým článkům, kde je na konci článku umístěna anketa.

Jedná se některé články, které jsou sekci: Mé články, Můj blog.

 

K článku: Virtuální měna Bitcoin v letošním roce vyšplhala až na pět tisíckrát vyšší hodnotu než Koruna. Kliknutím zde zobrazíte článek.

 

K článku: Network marketing - obchodní model budoucnosti, kde nemusíte nic umět a přesto můžete zbohatnout a který je přístupný pro každého. Kliknutím zde zobrazíte článek.

 
 

K článku: Existuje opravdu účinná strategie, která zaručí dlouhodobé vyhrávání na ruletě ? Plus rozbor populární strategie Martingale. Kliknutím zde zobrazíte článek.

 

K článku: Hyipy nabízí velmi rychlé zhodnocení peněz a další pohádky a proto je třeba dát na selský rozum. Kliknutím zde zobrazíte článek.

 

K článku: Emailovky vydělávají na hlouposti lidí, kteří za čtení reklamních emailů získávají fiktivní peníze. Kliknutím zde zobrazíte článek.

 

K článku: Klikačky (PTC) lidem přináší ztrátu času a ponaučení, ale ne peníze. Nebuďte hloupí a neztrácejte čas. Kliknutím zde zobrazíte článek.

 

K článku: Hackeři a viry jsou velký problém internetu na který lze snadno doplatit. Na co si dávat pozor ? Kliknutím zde zobrazíte článek.

 

 

 

 

TOPlist

Stáhněte si zdarma !

AUDIO K POSLECHU. Nejslavnější kniha o tom, jak být bohatý - Bohatý táta chudý táta, kterou napsal Robert Kiyosaki.

Sledujte 

Novinky dne

TOPlist
omi-bannera-120x600.png